Ons Kantoor

We hebben kwaliteit en service hoog in het vaandel. Degelijke informatie en een goed schadebeheer komen in verzekeringen immers op de eerste plaats.

Service bieden we u aan door van heel dichtbij te helpen als er zich een schadegeval voordoet. Dat gaat van het invullen van documenten, het aanstellen van experts, foto's nemen op de plaats van het ongeval tot het afhandelen van schadedossiers.

Bovendien is ons kantoor volledig geautomatiseerd, zodat u nog efficiënter wordt bediend. Zo kunnen we onmiddellijk polissen opstellen, schadedossiers inzien en alle noodzakelijke gegevens verwerken in uw aanwezigheid.

We staan ook garant voor kwaliteit. U kunt erop rekenen dat u bij het afsluiten van een verzekering over goede polisvoorwaarden beschikt en dat garandeert een vlotte afhandeling van uw schadegevallen.

Onze visie

Verzekeringen Kalmthout CVBA is een zelfstandig KBC verzekeringsagentschap dat streeft naar een duurzame relatie met haar klanten. Zo willen we in deze complexe samenleving steeds waken over de bescherming van uw vermogen en uw welzijn.
Die visie vertalen we dagelijks door samen met u, via persoonlijk contact, te zoeken naar een op maat gemaakte oplossing.
Daarnaast zetten wij ons zelfstandig ondernemerschap in bij de ondersteuning en bevordering van lokale maatschappelijke initiatieven.

Medewerkers

collega

Rudi Van Oevelen
Bestuurder - verzekeringsagent

Rudi.Van.Oevelen@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Luc Brughmans
Bestuurder - verzekeringsagent

luc.brughmans@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Gretel Beyers
Boekhouding

Gretel.Beyers@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Katrien De Koning
Schadebeheer

Katrien.dekoning@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Inge Vorsselmans
Dossierbeheer

Inge.Vorsselmans@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Annemiek Raaijmakers
Dossierbeheer

Annemiek.Raaijmakers@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Peter Kuypers
Schadebeheer

Peter.Kuypers2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Meggie van Beeumen
Dossierbeheer

meggie.vanbeeumen2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Els Ribbens
Dossierbeheer

els.ribbens2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

Verzekeringen kalmthout

Kerkeneind 4, 2920 Kalmthout

Tel: 03-666.84.81
Fax: 03-666.84.82
kalmthout@verz.kbc.be

 

FSMA nummer: 046903A
Ondernemingsnummer: 0471772069
Bankrekeningnummer: 733-2920001-40
IBAN: BE02 7332 9200 0140 BIC: KREDBEBB

Laatste Nieuws

  • Fijne feestdagen!

    Het team van Verzekeringen Kalmthout wenst u een fijne kerst en een voorspoedig 2018!

    » lees verder