Verzekeringen Kalmthout

Ons kantoor

We dragen kwaliteit en service hoog in het vaandel. Degelijke informatie en een goed schadebeheer komen in verzekeringen immers op de eerste plaats. Service bieden we u aan door van heel dichtbij te helpen als er zich een schadegeval voordoet. Dat gaat van het invullen van documenten, het aanstellen van experts, foto's nemen op de plaats van het ongeval tot het afhandelen van schadedossiers.

Bovendien is ons kantoor volledig geautomatiseerd, zodat u nog efficiƫnter wordt bediend. Zo kunnen we onmiddellijk polissen opstellen, schadedossiers inzien en alle noodzakelijke gegevens verwerken in uw aanwezigheid. We staan ook garant voor kwaliteit. U kunt erop rekenen dat u bij het afsluiten van een verzekering over goede polisvoorwaarden beschikt en dat garandeert een vlotte afhandeling van uw schadegevallen.


Rudi Van Oevelen

Rudi Van Oevelen

Verzekeringsagent

rudi.van.oevelen@verz.kbc.be

Luc Brughmans

Luc Brughmans

Verzekeringsagent

luc.brughmans@verz.kbc.be

Gretel Beyers

Gretel Beyers

Boekhouding

gretel.beyers@verz.kbc.be

Katrien de Koning

Katrien de Koning

Onthaal / Schadebeheer

katrien.dekoning@verz.kbc.be

Inge Vorsselmans

Inge Vorsselmans

Dossierbeheer particulieren en zelfstandigen

inge.vorsselmans@verz.kbc.be

Annemiek Raaijmakers

Annemiek Raaijmakers

Dossierbeheer ondernemingen

annemiek.raaijmakers@verz.kbc.be

Peter Kuypers

Peter Kuypers

Schadebeheer

peter.kuypers2@verz.kbc.be

Meggie Van Beeumen

Meggie Van Beeumen

Dossierbeheerder zelfstandigen

meggie.vanbeeumen2@verz.kbc.be

Els Ribbens

Els Ribbens

Dossierbeheer particulieren

els.ribbens2@verz.kbc.be