Contactformulier

3 + 7 - 1 =
 

* Verplichte velden

Openingsuren

Maandag 09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 12:30 / 14:00 - 20:00
Woensdag 09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 12:30 / 14:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 12:30 / 14:00 - 16:00

Zaterdag, zondag en feestdagen gesloten. Buiten deze kantooruren steeds na afspraak.
Tijdens de maanden juli en augustus is het kantoor op dinsdag om 17 uur gesloten.
Aarzel niet ons te contacteren indien u vragen hebt.

 

Medewerkers

collega

Rudi Van Oevelen
Bestuurder - verzekeringsagent

Rudi.Van.Oevelen@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Luc Brughmans
Bestuurder - verzekeringsagent

luc.brughmans@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Gretel Beyers
Boekhouding

Gretel.Beyers@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Katrien De Koning
Schadebeheer

Katrien.dekoning@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Inge Vorsselmans
Dossierbeheer

Inge.Vorsselmans@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Annemiek Raaijmakers
Dossierbeheer

Annemiek.Raaijmakers@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Peter Kuypers
Schadebeheer

Peter.Kuypers2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Meggie van Beeumen
Dossierbeheer

meggie.vanbeeumen2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

collega

Els Ribbens
Dossierbeheer

els.ribbens2@verz.kbc.be

tel: 03/666.84.81

fax: 03/666.84.82

Verzekeringen kalmthout

Kerkeneind 4, 2920 Kalmthout

Tel: 03-666.84.81
Fax: 03-666.84.82
kalmthout@verz.kbc.be

 

FSMA nummer: 046903A
Ondernemingsnummer: 0471772069
Bankrekeningnummer: 733-2920001-40
IBAN: BE02 7332 9200 0140 BIC: KREDBEBB

Laatste Nieuws

  • Fijne feestdagen!

    Het team van Verzekeringen Kalmthout wenst u een fijne kerst en een voorspoedig 2018!

    » lees verder